1. Одяг. 

Не забудьте взяти з собою спортивний костюм та взуття, які обов'язково знадобляться: ранкова зарядка і  спортивні заходи у «Подільських джерелах» щодня. Також щодня - загально-табірні заходи, урочисті концерти і конкурси за участю дітей, дискотеки, то ж не завадить святкове вбрання: красивим і неповторним хочеться бути кожному. Також не обійтися без плавок чи купальника та панамки (дуже багато заходів відбуваються на природі, просто неба). Одяг повинен бути зручним і не ламким (заздалегідь перевірте справність блискавок та надійність ґудзиків), а ще не забудьте про тапочки. Обов’язкова - змінна білизна: шкарпеток і трусиків можна взяти побільше .Бажано взяти теплий одяг  светр і штани,зручну осінню куртку. 

2.Засоби особистої гігієни.  

Мило з мильницею, зубну пасту, щітку,гребінець, туалетний папір, вологі серветки та інше. Не завадить  пляжний рушничок. Якщо берете ножиці для обрізування нігтів та голки з нитками, то покладіть їх так, щоб вони нікому не зашкодили.  

3. Дрібнички.  

Може знадобитися спрей від комарів, крем для загару чи просто дитячий крем. Не пошкодуєте, якщо візьмете маленький ліхтарик на батарейках.(часто стають у пригоді блокноти і ручки).

4. Гроші 

на випадок додаткових витрат , але не велику суму.

ЦЕ ВАЖЛИВО!

1. За ювелірні прикраси, мобільні телефони, магнітофони та інші дорогі речі адміністрація Дитячого оздоровчого табору відповідальності не несе.

2. Категорично заборонено брати колючі та ріжучі і вибухонебезпечні предмети, петарди, цигарки, сірнички, запальнички, алкогольні напої, пиво, наркотичні та токсичні речовини.

3. Переконливо просимо батьків при відвідуванні дитини не привозити продукти, заборонені санітарними службами для передачі в умовах заміського дитячого оздоровчого закладу (газовані напої, тістечка і торти, чіпси, жувальні гумки, молочні продукти, м'ясо, рибу, копченості, ковбаси, консерви, супи та інші страви швидкого приготування).